top of page

ОБОВ`ЯЗКОВИЙ ТЕХОГЛЯД ТА СЕРТИФІКАЦІЯ АВТОМОБІЛІВ

Проводимо обов`язковий ТЕХОГЛЯД транспортних засобів всіх категорій та СЕРТИФІКАЦІЮ автомобілів із Європи, Америки та Кореї. Перевірка ходової та гальмівної системи здійснюється на діагностичному вібростенді немецького бренду "МАНА" із роздруківкою визначених даних. Проводимо вимірювання на обладнанні "МАНА" : СО и СН на бензинових двигунах, показники димності (Коефіцієнт димності) на дизельних двигунах.  Преревірка допустимості люфта кермового механізму. Перевірка куту нахилу світла фар.

         ТЕХОГЛЯД
 

Проводимо обов`язковий ТЕХОГЛЯД транспортних засобів всіх категорий. Пройти можна на трьох обладнаних лабораторіях за адресами: 

м. Суми. вул. І. Піддубного,16

м. Суми, Громадянський провулок,1

м. Конотоп, вул. Соснівська,2

         СЕРТИФІКАЦІЯ
 

Проводимо СЕРТИФІКАЦІЮ автомобілів із Європи, Америки та Кореї.  СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ -  обов`язковий документ при перщій постановці на облік в Україні та надається у сервісний центр МВС.

        КОЛЕСА ТА ПІДВІСКА
 

Комп`ютерная дІагностика на вІбростендІ "МАНА" (народне "ТРЯСУЧКА") надасть чітке розуміння ізносу або справності ходової вашего автомобіля. 

         РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ
 

Важливий елемент налаштування ходвої - РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ.

Наш фахівець з многолітнім досвідом проводить налаштування. Якість виконання робіт впливає на строк експлуатації шин та керованість автомобіля. 

        СВІТЛО ФАР
 

Майстри перевірять налаштування куту нахилу і при необхідності виконають регулювання фар в необхідних параметрах. Це не менш важливий елемент налаштування автомобіля. При переміщення в темний час доби за межами освітлених ділянок дороги. Відсутність налаштування кута нахилу  фар засліплює зустрічний транспорт або висвітлює не важливі для водія ділянки.

bottom of page